Pavarų servisas

 

Lenze servisas
Pasaulinis servisas


Pagalba Jums visame pasaulyje


Užtikriname visai produktų gamai patikimą servisą. Kaune jau atliekamas elektronikos prietaisų - dažnio keitiklių, servo pavarų, servo variklių, motoreduktorių diagnostika, profilaktinis aptarnavimas ir remontas. Atliekame serviso darbus ir pas klientus. Tiekiamos atsarginės detalės. Esant skubiems atvejams, galimas pristatymas per 24 valandas. Mūsų paslaugos yra orientuotos visam produkto eksploatacijos laikui – nuo patarimų prieš instaliavimą ir paleidimą iki konservacijos, atsarginių dalių tiekimo ir remonto. Mūsų serviso ekspertai turi ilgametę praktinę patirtį ir puikias žinias apie konkrečius pritaikymus.
Lenze firmos ekspertai pataria ir padeda kiekviename įrengimų planavimo, gamybos ir pavarų bei automatizavimo sprendimų įdiegimo etape.
Lenze užtikrina plačią mokymų programą, o taip pat laisvą prieigą prie informacijos sukauptos Application Knowledge Base.
Papildomą informaciją apie mūsų produktus galima rasti kataloguose ir bukletuose. Dokumentacija apie mūsų produktų įdiegimą bei konservavimą yra Lenze bibliotekoje, kuri yra Jums prieinama visą parą internete!