Apie Lenze

Apie LENZE

Lenze - tai taip paprasta!                                                                             

Visame pasaulyje pasiekiami mūsų gaminiai skirti geriausioms mašinoms ir įrengimams.

Lenze yra viena iš vedančiųjų pramonės inovatorių Vokietijoje, turinti virš trijų tūkstančių darbuotojų visame pasaulyje. Apie trys šimtai iš jų dirba Bandymų ir Vystymo skyriuje Vokietijoje, kur kuriami nauji produktai, mechaninių ir elektroninių pavarų sistemos bei pritaikymo sprendimai.

2014/2015 (nuo 1. gegužės iki 30. balandžio) finansiniais metais Lenze pasiekė 634.1 miijonų eurų apyvartą. Pagrindinė Lenze būstinė yra Hameln mieste, Vokietijoje, kur 1947 metais Hansas Lenze įsteigė firmą.

Mūsų produktai
Lenze motoreduktoriai, Lenze dažnio keitikliai, Lenze servo keitikliai, Lenze servo varikliai, Lenze ATEX reduktoriai, Lenze elektros varikliai, Lenze pramoniniai kompiuteriai, Lenze PLC valdikliai, Lenze automatika sudaro Lenze pavarų sistemas. Mes siūlome paruoštus ir išbandytus automatizavimo sprendimus su programavimo, vizualizacijos ir distancinio valdymo per internetą galimybėmis, kurie taikomi įvairiose gamybos technologijose. Techninę konsultaciją ir paramą teikia globalinis Lenze serviso tinklas, pasiekiamas visiems vartotojams 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę vieningu numeriu 008000 244 6877.

Pasaulyje
Visas pasaulis yra mūsų rinka, dėl to galite mus rasti visose svarbiausiose vietose. Didžiausios mūsų gamyklos yra Aerzen ir Extertal (Vokietija), Uxbridge (JAV), Béthune ir Ruitz (Prancūzija), Asten (Austrija), Šanchajuje (Kinija) taip pat Tarnów (Lenkija).

Mūsų profilis
Paprastas mūsų produktų naudojimas, aptarnavimo paprastumas yra ne tik projektuotojų svarbiausias tikslas gaminių konstravimo stadijoje, bet ir privalumas mūsų klientams. Mūsų produktai tikslingai suprojektuoti kaip moduliniai prietaisai, kuriuos lengva pritaikyti besikeičiantiems reikalavimams.

Lenze Lietuvoje                                                                                                                                                                                                                                                                     UAB "Lenze" įkurta 2001 m. Kaune - kaip Lenze grupės dalis. 2007 m. duris atvėrė naujas biuras Latvijoje. Daugiau nei dešimties žmonių kolektyvas visuomet yra pasiruošęs padėti įgyvendinti Jūsų užduotis, pritaikant Lenze gaminamas aukščiausio lygio pavaras. Iš mūsų logistikos sandėlio, įsikūrusio Kaune, pavaros Jus pasieks per trumpiausiai galimą laiką. Atliekame elektros pavarų ir pramonės automatikos montavimo, paleidimo-derinimo, programavimo, diagnostikos ir remonto darbus. Nuo 2015m. gegužės mėnesio mus rasite naujame biure adresu Chemijos 9D, Kaunas.