Lenze Išmanusis Variklis

Lenze Išmanusis Variklis - Lenze Smart Motor

Naujame Smart variklyje  Lenze SE automatikos specialistams  pavyko suderinti  kintamosios srovės variklio paprastumą ir daug techninių privalumų turinčią elektroninio valdymo pavarą. Tai suteikia daug privalumų,  pavyzdžiui, galima sumažinti  skirtingų  pavarų variantų skaičių.

Patogus ir paprastas variklio aptarnavimas ir nustatymas atliekamas  išmaniojo telefono arba specialaus pultelio Lenze-App pagalba.  Mašinų ir įrengimų gamintojai, ypač iš vidaus transporto (Intralogistic), pakavimo mašinų srities,  galės naudotis šio technologinio postūmio ekonomine nauda, nes ji leidžia iš tinklo valdomiems varikliams žymiai lanksčiau atlikti startavimo ir stabdymo  funkcijas.  Lenze pristatė šį naują variklį pirmą kartą Hanoverio pramoninėje parodoje  2013 metų balandžio  08-12 dienomis.


Pasiekti tikslai - maksimali standartizacija, didžiausias įmanomas naudojimo paprastumas ir aukšto lygio energijos naudojimo efektyvumas.

Naujo Lenze Smart variklio pagalba mašinose ir įrengimuose galima sumažinti motoreduktoriaus perdavimo variantų skaičių ir tokiu būdu pasiekti  ekonominę naudą.  Naujame Lenze Smart Motor pakankamai lanksčiai nustatomi apsisukimai  nuo 500 iki 2600 per minutę  išlaikant pastovų sukimo momentą.  Kiekvienas Lenze Smart variklis  prisitaikomas individualiems kliento poreikiams  naudojant NFC technologiją ("Near Field Communication") išmaniuoju telefonu arba Lenze-App pulteliu.

Lenze apskaičiavo, kad naudojant Lenze Smart Variklius,  galima sumažinti bendrą skaičių skirtingų variklių apie 70%. Tai savo ruožtu mažina inžinerinės dokumentacijos, pirkimų ir atsarginių dalių išlaidas - tai tik keletas aspektų pridėtinės vertės grandinėje. Lenze specialistams taip pat pavyko išplėsti Smart variklio funkcinius intervalus, lyginant su įprastinėmis transporto mašinų pavaromis. Pavyzdžiui, šios funkcijas apima lankstų greičio bei Start-Stop rampos nustatymą.  Tai yra paprasčiau ir ekonomiškiau nei dažnio keitiklis. Be to, Lenze Smart varikliai atitinka ateities energijos naudojimo efektyvumo standartus IES2. Šie varikliai gali turėti visus standartinius Lenze variklių priedus: stabdžius, grįžtamo ryšio jutiklius ir kt.

Centrinė Lenze grupės įmonė ir pagrindinės gamyklos yra Vokietijoje, Žemutinės Saksonijos žemėje. Lenze yra viena iš nedaugelio gamintojų rinkoje, kurios inžinieriai-ekspertai dalyvauja kartu su klientais  jų mašinų kūrime. Lenze turi globalinį servisą ir užtikrina paslaugas bei techninį palaikymą 60-tyje šalių,taip pat ir Lietuvoje. Lenze - tai taip paprasta !

http://www.lenze.com/en/products/motors/three-phase-ac-motors/lenze-smart-motor/