Nauji dažnio keitikliai i500

 

i500 - tai naujausias Lenze dažnio keitiklis

i500 yra nauja dažnio keitiklių serija, kurios galios diapazonas nuo 0.25 iki 75 kW (ruošiama 110kW). Jos svarbiausios savybės: siaura konstrukcija, išplėstas funkcionalumas ir išskirtinis valdymo patogumas vartotojui.

Dažnio keitiklis i500 - tai aukščiausios kokybės prietaisas, kuris jau dabar atitinka ateityje galiosiančio standarto EN 50598-2 efektyvumo klasėms (IE) reikalavimus. Tokiu būdu, pateikiame naudojimui patikimą ir perspektyvią pavarą įvairioms pramonės mašinų užduotims atlikti.

Svarbiausios savybės:

-Kompaktiška konstrukcija nuo 60 mm pločio ir 130 mm gylio, taip pat montavimo be tarpų galimybė, garantuoja taupų vietos valdymo spintoje panaudojimą.

-Inovacinės parametrizavimo galimybės užtikrina trumpą paleidimo laiką.

-Modulinė konstrukcija leidžia sukonfigūruoti dažnio keitiklį tiksliai pagal kiekvienos mašinos reikalavimus.

Dažnio keitiklis i500 yra rekomenduojamas ventiliatoriams, siurbliams, konvejeriams bei vyniojimo, formavimo, įrankių, transporto ir kėlimo mechanizmų pritaikymams.

Lenze inžinerijos filosofijos dėka, yra pasiekiamas nepaprastai aukštas funkcionalumas ir aptarnavimo paprastumas. Parametrizavimas ir paleidimas dėl aiškios struktūros ir paprasto dialogo atliekamas greitai ir užtikrintai. Šį dažnio keitiklį labai lengva integruoti į kiekvieną mašiną, nes jis turi 3 paleidimo būdus:

1.Klaviatūra

Jei reikia pakeisti tik kelis pagrindinius parametrus, pavyzdžiui, įsibėgėjimo ir stabdymo laiką, juos lengvai galima nustatyti klaviatūros pagalba.

2.Išmanioji klaviatūra

Paprastuose pritaikymuose, tokiuose kaip juostiniai transporteriai, parametrus galima nustatyti intuityviai suprantamos išmaniojo telefono programėlės pagalba.

3.EASY Starter

Variklio potenciometro arba sekos valdymo (sekvencijos) nustatymui pozicionavimo pritaikymuose geriausia pasinaudoti inžinerinio įrankio EASY Starter pagalba.

 

Dažnio keitiklio i510 techniniai duomenys

Maitinimas: 1 AC 230 V arba 1/3 AC 230 V   Galia: 0.25 iki 2.2 kW

Maitinimas: 3 AC 400 V                                  Galia: 0.37 iki 2.2 kW

Perkrovos srovė: Darbo režimas S1 150%, darbo režimas S6 200%

Skaitmeniniai įėjimai/išėjimai (5/1), analoginiai įėjimai/išėjimai (2/1)

Interfeisai: CANOpen, Modbus

Patvirtinimai: CE, UL, CSA, EAC, RoHS2, IE2 pagal EN 50598-2

Funkcijos: V/f valdymai (linijinis, kvadratinis, VFCeco); besensorinis vektorinis valdymas    Stabdymas: nuolatine srove; Mechaninio stabdžio valdymas siekiant sumažinti susidėvėjimą S-tipo kreivė švelniam įsibėgėjimui ir stabdymui, besisukančio variklio paleidimas, PID reguliatorius, PM variklių valdymas

Dažnio keitiklio i550 techniniai duomenys

Maitinimas: 1 AC 230 V arba 1/3 AC 230 V     Galia: 0.25 iki 2.2 kW

Maitinimas: 3 AC 400 V                                    Galia: 0.37 iki 75 kW (ruošiama iki 110kW)

Perkrovos srovė: Darbo režimas S1 150%, darbo režimas S6 200%

Skaitmeniniai įėjimai/išėjimai (5/1), analoginiai įėjimai/išėjimai (2/1), relės (pasirenkamas i550 praplėtimas)

Interfeisai: CANopen, EtherCAT, EtherNET/IP, Modbus, PROFIBUS, PROFINET

Integruotas stabdymo modulis ir DC šynos jungtis

Patvirtinimai: CE, UL, CSA, EAC, RoHS2, IE2 pagal EN 50598-2

Funkcijos: V/f valdymai (linijinis, kvadratinis, VFCeco); besensorinis vektorinis valdymas; vektorinis valdymas su grįžtamu ryšiu

Išorinis  24 V maitinimas PTC/termokontaktas;HTL inkrementinio  enkoderio (100 kHz) įėjimas; Stabdymas nuolatine srove; Mechaninio stabdžio valdymas siekiant sumažinti susidėvėjimą; Dinaminis stabdymas naudojant stabdymo varžą

S-tipo kreivė švelniam įsibėgėjimui ir stabdymui, besisukančio variklio paleidimas, PID reguliatorius, PM variklių valdymas

Saugos technologija: Saugus momento išjungimas (STO)

Daugiau informacijos Jums suteiks regiono vadybininkas. Prašau kreitis į Lenze UAB.