Įrengimų automatizavimas

Pramonės įrengimų automatizavimas

Transportavimo, kėlimo, sukimo, vyniojimo, pakavimo, valdymo srityse Lenze siūlo Jums ne tik platų komponentų spektrą (motoreduktorius, servo bei dažnio keitiklius, elektros variklius, pramoninius kompiuterius, PLC valdiklius, stabdžius, sankabas) bet ir  valdymo koncepciją bei paslaugas. Mūsų sprendimai pavarų technikos ir automatizavimo srityse randa pritaikymą įvairiausiose pramonės srityse. Pavyzdžiui,  transporto mašinose, pakavimo mašinose, pramoniniuose manipuliatoriuose, robotuose, automobilių pramonėje. Mūsų gaminiai yra tarpusavyje suderinti ir todėl galima juos pagal poreikius įvairiai komplektuoti. Didelis patikimumas, geri produktai ir platus paslaugų spektras leidžia  mūsų klientams mašinų (įrengimų) gamintojams ir mašinų (įrengimų) naudotojams padidinti produkcijos našumą, taupyti elektros energiją.

Dėka L-force sukūrimo, galime reaguoti į vis sudėtingesnius poreikius ir gamybos procesus. L-force tai visiškai nauja Lenze pavarų technikos ir automatikos produktų grupė, turinti paruoštus kompleksinius pritaikymo sprendimus.

Dėl Lenze sprendimų pritaikymo Jūsų įmonėje prašau kreiptis į Lenze UAB arba pasinaudoti www.lenze.lt patalpinta informacija.

 

Saugumo standartai