Dažnio keitikliai 8400 motec

 

Dažnio keitikliai 8400 motec

Toks paprastas elektros variklių valdymas !

8400 motec – tai decentralizuotas keitiklis, pritaikytas montavimui ant trifazio elektros variklio arba ant įrengimo sienos. Galingumas: 0,37 iki 7,5 kW (1,3 iki 16,5 A). Jame yra integruoti potenciometrai ir jungikliai, kuriais galima keisti įsibėgėjimo laiką, reguliuoti apsisukimus be jokios programinės įrangos.

Ypatingai tinka naudoti: juostinių, sraigtinių ir kt. transporterių (konvejerių) sistemose bei ventiliatorių ir siurblių valdymui.

Privalumai:

  • Pajungimai: Start/Stop, analoginis įėjimas,  laisvai programuojami skaitmeniniai įėjimai / išėjimai  (5/1)
  • Komunikacijos: AS-Interface, CANopen, EtherCAT, PROFIBUS, PROFINET
  • Paprastas paleidimas dėka jungčių (Plug and Drive)
  • Modulinė konstrukcija susidedanti iš pavaros modulio (Drive Unit), komunikacijos modulio (Communication Unit) ir pajungimo modulio (Wiring Unit)
  • Didelis, iš tolo matomas pavaros LED-indikatorius
  • Energijos taupymo funkcija "VFC eco"
  • Saugumo funkcija STO
  • Aukšta apsaugos klasė iki IP66

Decentralizuotiems pritaikymams Lenze siūlo  naują specializuotą, aukštos apsaugos klasės pavarą 8400 motec, kuri sparčiai keičia šiuo metu vis dar gaminamus 8200 motec dažnio keitiklius.

Būdami labai kompaktiškos konstrukcijos, jie gali būti montuojami ant judančių mašinos elementų, ant motoreduktoriaus ar siurblio elektros variklio arba įrengimo sienos. Tai leidžia žymiai sutrumpinti  jėgos ir valdymo kabelių ilgius, sumažinti arba panaikinti valdymo spintą ir tuo būdu sutaupyti.

Naudojant 8400 motec, galima sukonstruoti ekonomišką ir efektyvią  mašinos arba transporterių sistemos struktūrą. Efektyviausiai decentralizuotos pavaros naudojamos juostinių ir sraigtinių transporterių sistemose: biokuro katilinėse, vidaus transporto srityje (Intralogistikoje). Dėl ekonominės kliento naudos, montavimo patogumo ir paprastumo, decentralizuotos pavaros ateityje užims vis didesnę dalį reguliuojamų pavarų rinkos.

Daugiau informacijos rasite:

http://www.lenze.com/en/products/inverters/inverters-decentralised/

Paklausimus prašau siųsti adresu: info@lenze.lt